Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ bar lcd panel ] eşleşme 117 Ürünler.
38 inç Çubuk Tipi TFT LCD Reklam İç ve Dış Otobüs Ulaştırma Uygulamaları
| İsim: | LCD reklam makinesi |
|---|---|
| Panel boyutu: | 38 inç |
| Çözünürlük: | 1920*540 |
Yüksek Parlaklık Çubuk Tipi LCD Ekranı 9-88 "Panel Boyutu ve 500-2500 Tip. Parlaklık
| Panel Boyutu: | 9-88 " |
|---|---|
| Parlaklık: | 500-2500 (tip.) |
| Ambalaj bilgileri: | Karton veya Ahşap Kasalar |
16.3 Inch Bar Type Taksi Reklam Ekranı 1920*285 LVDS 800nits
| Adı: | Taksi Reklam Ekranı |
|---|---|
| Panel Boyutu: | 16,3" |
| Karar: | 1920*285 |
16.9 Inch Bar Type Taksi Reklam Ekranı 1920*624 LVDS 800nits
| Adı: | Taksi Reklam Ekranı |
|---|---|
| Panel Boyutu: | 16,9" |
| Karar: | 1920*624 |
19.1 Inch Bar Type Bus Reklam Ekranı 1920*340 LVDS 700nits
| Adı: | Otobüs Reklam Ekranı |
|---|---|
| Panel Boyutu: | 19,1" |
| Karar: | 1920*340 |
28.4 Inch Cutting Display With 1920*511 Brightness Customization Support Outdoor Application
| İsim: | Çubuk LCD Ekran |
|---|---|
| Panel boyutu: | 28,4" |
| Çözünürlük: | 1920*511 |
28 İnç Özel TFT Ekran 1920×360 Dış Mekan Otobüs Durağı Ekipmanlarına Özel
| İsim: | Çubuk LCD Ekran |
|---|---|
| Panel boyutu: | 28,0" |
| Çözünürlük: | 1920*360 |


