|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | 21,5 İnç TFT LCD Ekran | Panel Boyutu: | 21,5" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*1080 | Parlaklık: | 1000 (Tip.) |
| En Boy Oranı: | Beyaz | Aktif Alan: | 476,64*268,11 mm |
| Anahat Boyutu: | 495,6*292,2*9,5 mm | Arayüz: | LVDS (2 kanal, 8 bit) |
| Vurgulamak: | 21.5 inç su geçirmez LCD ekran,dış mekan ölçüm TFT ekranı,cihazlar için yüksek parlaklıkta LCD |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | Yüksek Parlaklık LCD Ekranı |
| Panel Boyutu (inç) | 21.5 |
| Model | LCMA-RX0215GB16-C100 |
| Parlaklık | 1000 nit |
| Karar | 1920 × 1080 |
| Etkin Alan | 476.64 × 268.11 mm |
| Toplam Boyut | 495.6 × 292.2 × 9.5 mm |
| Görme açısı | 89/89/89/89 |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 70°C arasında |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar