|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | Bar Tipi LCD Reklam Makinası | Panel boyutu: | 43.9" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*540 | Parlaklık: | 700 (Tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | 0 ~ 50 ℃ | Aktif alan: | 1073.78*604mm |
| Anahat boyutu: | 1833*363*34mm | Uzaktan kumanda: | Destek |
| kablosuz anten: | 4G/Uzunluk 50MM | ||
| Vurgulamak: | 43.9 inçlik çubuk tipi TFT ekranı,dikey ekran reklam makinesi,İçerideki açık açık LCD reklam ekranı |
||
43.9 inç Çubuk Tipi TFT Ekran Reklam Makinesi Dikey Ekran İç ve Dış Uygulama
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | LCD Reklam Makinesi |
| Panel Boyutu | 43.9 inç |
| Model | RX0439ZJ01-C070 |
| Parlaklık | 700 |
| Karar | 1920*540 |
| Etkin Alan | 1073.78*604mm |
| Toplam Boyut | 1833*363*34mm |
| Arayüz Tanımı | USB OTG, USB 2.0 HDMI OUT |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1100:1 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar