|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | Bar Tipi LCD Ekran Makinası | Panel boyutu: | 37.6" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*540 | Parlaklık: | 700 (Tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | 0 ~ 50 ℃ | Aktif alan: | 919.296*258.55mm |
| Anahat boyutu: | 960*296.75*85mm | ||
| Vurgulamak: | 37.6 inçlik iki taraflı LCD reklam ekranı,Açık hava otobüs istasyonu dijital işaretleme,Çift taraflı ekranlı çubuk tipi ekran |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | Çubuk Tipi LCD Ekranı |
| Panel Boyutu | 37.6 inç |
| Model | RX0376ZJ02-C070 V10 |
| Parlaklık | 700 |
| Karar | 1920*540 |
| Etkin Alan | 919.296*258.55mm |
| Toplam Boyut | 960*296.75*85mm |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 3000:1 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar