|
Ürün ayrıntıları:
|
| Panel Boyutu: | 43 " | Çözünürlük: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Parlaklık: | 3500 (tip.) | Çalışma sıcaklığı: | -20~70°C |
| Aktif Alan: | 940,9*529,25 mm | Anahat Boyutu: | 966.8*554.8*60.7mm |
| Görüş Açısı: | 89/89/89/89 | ||
| Vurgulamak: | 43 inç yüksek parlaklıkta TFT ekran,Doğrudan tip arka aydınlatmalı LCD ekran,3500nit parlaklıkta TFT ekran |
||
Bu 43 inç yüksek parlaklıkta TFT ekran, zorlu dış mekan ve endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış, 3500 nit parlaklığa kadar destekleyen doğrudan tip bir arka aydınlatma çözümü sunar.
| Model Numarası | LCMA-RX0430GB13-Z350 V1 |
| Marka | Rogin |
| Seri | Yüksek Parlaklıkta LCD Ekran |
| Panel Boyutu | 43 inç |
| Parlaklık | 3500 nit |
| Çözünürlük | 1920 × 1080 |
| Aktif Alan | 940.9 × 529.25 mm |
| Genel Boyut | 966.8 × 554.8 × 60.7 mm |
| Görüş Açısı | 89°/89°/89°/89° |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 kanal, 8-bit) |
| Arka Aydınlatma Tipi | WLED |
| Kontrast Oranı | 1200:1 |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Dokunmatik Panel | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar