|
Ürün ayrıntıları:
|
| Panel Boyutu: | 43 " | Çözünürlük: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Parlaklık: | 3500 (tip.) | Çalışma sıcaklığı: | -20~70°C |
| Aktif Alan: | 940,9*529,25 mm | Anahat Boyutu: | 966.8*554.8*60.7mm |
| Görüş Açısı: | 89/89/89/89 | ||
| Vurgulamak: | 43 inç yüksek parlaklıklı LCD ekran,1920x1080 çözünürlüklü LCD ekran,3500nit parlaklıklı LCD monitör |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | Yüksek Parlaklık LCD Ekranı |
| Panel Boyutu | 43 inç. |
| Model | LCMA-RX0430GB13-Z350 V1 |
| Parlaklık | 3500 nit |
| Karar | 1920×1080 |
| Etkin Alan | 940.9×529.25 mm |
| Toplam Boyut | 966.8×554.8×60.7 mm |
| Görme açısı | 89/89/89/89 |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1200:1 |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 70°C arasında |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar