|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | 65 inç LCD ekran | Panel Boyutu: | 65 " |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 3840*2160 | Parlaklık: | 3500 (tip.) |
| Çalışma sıcaklığı: | 0~50°C | Aktif Alan: | 1428,48*803,52 |
| Anahat Boyutu: | 1454*828,7*58,6 mm | ||
| Vurgulamak: | 65 İnç Yüksek Parlaklıkta LCD Ekran,dış mekan LCD ekran 3500 nit,garantili büyük format LCD ekran |
||
| Marka | Rogin |
| Seri | Yüksek Parlaklıklı LCD Ekran |
| Panel Boyutu | 65 inç |
| Model | LCMA-RX0650GL11-Z350 |
| Parlaklık | 3500nit (Özelleştirilebilir Destek) |
| Çözünürlük | 3840×2160 (4K) |
| Aktif Alan | 1428.48×803.52 mm |
| Genel Boyut | 1454×828.7×58.6 mm |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 |
| Arayüz Tanımı | V-by-One 8 şerit |
| Arka Aydınlatma Tipi | WLED |
| Kontrast Oranı | 1200:1 |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Dokunmatik Panel | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~50℃ |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar