|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | 12,1 inç TFT LCD ekran | Panel Boyutu: | 12,1 inç |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1280*800 | Parlaklık: | 1500 (Tip.) |
| En Boy Oranı: | Beyaz | Aktif Alan: | 261,12*163,2 mm |
| Anahat Boyutu: | 277,7*180,6*9,5 mm | Arayüz: | LVDS (1 kanal, 8 bit) |
| Vurgulamak: | 12,1 inç TFT LCD ekran,düşük güç tüketimi LCD |
||
| Model | LCMA-RX0121GR03-C150 |
|---|---|
| Marka | Rogin |
| Seri | Yüksek Parlaklıkta LCD Ekran |
| Panel Boyutu | 12,1 inç |
| Parlaklık | 1500 nit (Özelleştirmeyi Destekler) |
| Çözünürlük | 1280 × 800 |
| Aktif Alan | 261,12 × 163,2 mm |
| Genel Boyut | 277,7 × 180,6 × 9,5 mm |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 |
| Arayüz Tanımı | eDP (2 Hat) |
| Arka Aydınlatma Tipi | WLED |
| Kontrast Oranı | 1200:1 |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Dokunmatik Panel | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar