|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | 15 inçlik LCD ekran | Panel Boyutu: | 15" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1024*768 | Parlaklık: | 1500 (Tip.) |
| En Boy Oranı: | 4:3 | Aktif Alan: | 304.128*228.096mm |
| Anahat Boyutu: | 326,5*253,5*9,7 mm | Arayüz: | LVDS (1 kanal, 8 bit) |
| Vurgulamak: | 15 inçlik dokunmatik TFT LCD ekranı,tıbbi izleme LCD ekranı,yüksek parlaklıklı dokunmatik ekran |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seri | Yüksek Parlaklıkta LCD Ekran |
| Panel Boyutu (inç) | 15 |
| Model | LCMA-RX0150GB05-C150 |
| Parlaklık | 1500 nit |
| Çözünürlük | 1024 × 768 |
| Aktif Alan | 304.128 × 228.096 mm |
| Genel Boyut | 326.5 × 253.5 × 9.7 mm |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 |
| Arayüz Tanımı | LVDS (1 kanal, 8-bit) |
| Arka Aydınlatma Tipi | WLED |
| Kontrast Oranı | 1000:1 |
| En Boy Oranı | 4:3 |
| Dokunmatik Panel | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar