|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | 10,4 inç TFT LCD ekran | Panel Boyutu: | 10,4" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1024*768 | Parlaklık: | 1500 (Tip.) |
| En Boy Oranı: | 4:3 | Aktif Alan: | 210,43*157,824 mm |
| Anahat Boyutu: | 227*175,8*9,2 mm | Arayüz: | LVDS (1 kanal, 6/8 bit) |
| Vurgulamak: | 10,4 inç yüksek parlaklıkta TFT ekran,endüstriyel kontrol LCD ekran |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seri | Yüksek Parlaklıkta LCD Ekran |
| Panel Boyutu (inç) | 10.4 |
| Model | LCMA-RX0104GR02-C150 |
| Parlaklık | 1500 nit |
| Çözünürlük | 1024 × 768 |
| Aktif Alan | 210.43 × 157.824 mm |
| Genel Boyut | 227 × 175.8 × 9.2 mm |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 |
| Arayüz Tanımı | LVDS (1 kanal, 6/8-bit) |
| Arka Aydınlatma Tipi | WLED |
| Kontrast Oranı | 900:1 |
| En Boy Oranı | 4:3 |
| Dokunmatik Panel | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar