|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | 18,5 İnç TFT LCD Ekran | Panel Boyutu: | 18,5" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*1080 | Parlaklık: | 1000 (Tip.) |
| En Boy Oranı: | Beyaz | Aktif Alan: | 408,96*230,04 mm |
| Anahat Boyutu: | 430,4*254,6*12,5 mm | Arayüz: | LVDS (2 kanal, 8 bit) |
| Vurgulamak: | 18.5 inçlik LCD ekran,geniş sıcaklık LCD ekran,Android uyumlu akıllı ev ekranı |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | Yüksek Parlaklık LCD Ekranı |
| Panel Boyutu | 18.5 inç |
| Model | LCMA-RX0185GA07-C100 |
| Parlaklık | 1000 nit |
| Karar | 1920×1080 (Tam HD) |
| Etkin Alan | 408.96×230.04 mm |
| Toplam Boyut | 430.4×254.6×12.5 mm |
| Görme açısı | 89/89/89/89 |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar