|
Ürün ayrıntıları:
|
| Name: | 21.5 Inch TFT LCD Display | Panel Size: | 21.5" |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1920*1080 | Brightness: | 1000 (Typ.) |
| Aspect Ratio: | 16:9 | Active Area: | 476.64*268.11mm |
| Outline Dimension: | 495.6*292.2*9.5mm | Interface: | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vurgulamak: | 21.5 inç endüstriyel LCD ekran,Yüksek Parlaklıkta TFT LCD,Dış LCD ekran 1000 nit |
||
| Model | LCMA-RX0215GB16-C100 |
|---|---|
| Marka | Rogin |
| Seriler | Yüksek Parlaklık LCD Ekranı |
| Panel Boyutu | 21.5 inç |
| Parlaklık | 1000 nit |
| Karar | 1920 * 1080 |
| Etkin Alan | 476.64 * 268.11 mm |
| Toplam Boyut | 495.6 * 292.2 * 9.5 mm |
| Görme açısı | 89/89/89/89 |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 70°C arasında |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar