|
Ürün ayrıntıları:
|
| Name: | 19 Inch TFT LCD Display | Panel Size: | 19" |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1280*1024 | Brightness: | 800 (Typ.) |
| Aspect Ratio: | 5:4 | Active Area: | 374.8*303mm |
| Outline Dimension: | 396*324*13.38mm | Interface: | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vurgulamak: | 19 İnç TFT LCD Ekran,1280x1024 çözünürlüklü LCD ekran,Geniş sıcaklıklı Endüstriyel LCD Ekranı |
||
| Model | LCMA-RX0190GB03-C080 |
| Marka | Rogin |
| Seriler | Yüksek Parlaklık LCD Ekranı |
| Panel Boyutu | 19 inç. |
| Parlaklık | 800 nit |
| Karar | 1280 * 1024 |
| Etkin Alan | 374.8 * 303 mm |
| Toplam Boyut | 396 * 324 * 13.38 mm |
| Görme açısı | 89/89/89/89 |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Görünüm oranı | 5:4 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 70°C arasında |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar