|
Ürün ayrıntıları:
|
| Name: | 18.5 Inch TFT LCD Display | Panel Size: | 18.5" |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1920*1080 | Brightness: | 1200 (Typ.) |
| Aspect Ratio: | 16:9 | Active Area: | 408.96*230.04mm |
| Outline Dimension: | 430.4*254.6*12mm | Interface: | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vurgulamak: | 18,5 İnç TFT LCD Ekran,yüksek parlaklıkta LCD ekran 1200nit |
||
| Model | LCMA-RX0185GB03-C120 |
| Marka | Rogin |
| Seriler | Yüksek Parlaklık LCD Ekranı |
| Panel Boyutu (inç) | 18.5 |
| Parlaklık | 1200 nit |
| Karar | 1920 * 1080 |
| Etkin Alan | 408.96 * 230.04 mm |
| Toplam Boyut | 430.4 * 254.6 * 12 mm |
| Görme açısı | 89/89/89/89 |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar