|
Ürün ayrıntıları:
|
| Panel boyutu: | 27" | Çözünürlük: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Parlaklık: | 1500 (Tip.) | En boy oranı: | 16: 9 |
| Aktif alan: | 597.6*336.14mm | Anahat boyutu: | 628*366.4*23.7mm |
| Vurgulamak: | 27 inç Yüksek Parlaklık LCD Ekranı,reklam LCD ekranı garanti ile,yüksek parlaklık LCMA-RX0270GA11-C150 ekranı |
||
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Panel boyutu | 27 " |
| Çözünürlük | 1920 × 1080 |
| Parlaklık | 1500 CD/M² (Tip) |
| En boy oranı | 16: 9 |
| Aktif alan | 597.6 × 336.14mm |
| Anahat boyutu | 628 × 366.4 × 23.7mm |
| Marka | Rogin |
| Seri | Yüksek parlaklık LCD ekran |
| Panel boyutu | 27 inç |
| Model | LCMA-RX0270GA11-C150 |
| Parlaklık | 1500 CD/M² |
| Çözünürlük | 1920 × 1080 |
| Aktif alan | 597.6 × 336.14mm |
| Genel boyut | 628 × 366.4 × 23.7mm |
| Görüntüleme açısı | 89/89/89/89 |
| Arayüz Tanımı | LVD'ler (2 Ch, 8-bit) |
| Arka Işık Türü | Takılı |
| Kontrast oranı | 3000: 1 |
| En boy oranı | 16: 9 |
| Dokunmatik panel | Olmadan |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 ℃ |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar