|
Ürün ayrıntıları:
|
| Panel boyutu: | 24" | Çözünürlük: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Parlaklık: | 1000 (Tip.) | En boy oranı: | 16: 9 |
| Aktif alan: | 531,36*298,89 mm | Anahat boyutu: | 556*323,2*17mm |
| Vurgulamak: | LVDS arayüzlü 24 inç LCD ekran,yüksek parlaklıkta LCD ekran özelleştirmesi,LCMA-RX0240GA01-C100 LCD modülü |
||
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Panel Boyutu | 24" |
| Çözünürlük | 1920*1080 |
| Parlaklık | 1000 (Tip.) |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Aktif Alan | 531.36*298.89mm |
| Dış Boyut | 556*323.2*17mm |
| Marka | Rogin |
| Seri | Yüksek Parlaklıkta LCD Ekran |
| Panel Boyutu (inç) | 24 |
| Model | LCMA-RX0240GA01-C100 |
| Parlaklık | 1000 |
| Çözünürlük | 1920*1080 |
| Aktif Alan | 531.36*298.89 |
| Genel Boyut | 556*323.2*17 |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka Işık Tipi | WLED |
| Kontrast Oranı | 5000:1 |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Dokunmatik Panel | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~70°C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar