|
Ürün ayrıntıları:
|
| Panel boyutu: | 23,8" | Çözünürlük: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Parlaklık: | 1000 (Tip.) | En boy oranı: | 16: 9 |
| Aktif alan: | 527,04*296,46 mm | Anahat boyutu: | 544.8*320.5*11.7mm |
| Vurgulamak: | 23,8 inç Yüksek Parlaklıkta LCD Ekran,LVDS Arayüzü LCD Ekranı |
||
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Panel boyutu | 23.8 " |
| Çözünürlük | 1920*1080 |
| Parlaklık | 1000 (tip.) |
| En boy oranı | 16: 9 |
| Aktif alan | 527.04*296.46mm |
| Anahat boyutu | 544.8*320.5*11.7mm |
| Marka | Rogin |
| Seri | Yüksek parlaklık LCD ekran |
| Panel Boyutu (inç) | 23.8 |
| Model | LCMA-RX0238GI03-C100 |
| Parlaklık | 1000 |
| Çözünürlük | 1920*1080 |
| Aktif alan | 527.04*296.46 |
| Genel boyut | 544.8*320.5*11.7 |
| Görüntüleme açısı | 89/89/89/89 |
| Arayüz Tanımı | LVD'ler (2 Ch, 8-bit) |
| Arka Işık Türü | Takılı |
| Kontrast oranı | 3000: 1 |
| En boy oranı | 16: 9 |
| Dokunmatik panel | Olmadan |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 ℃ |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar