|
Ürün ayrıntıları:
|
| Panel boyutu: | 21,5" | Çözünürlük: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Parlaklık: | 500 (Tip.) | En boy oranı: | 16: 9 |
| Aktif alan: | 476.05*284.49mm (AA) | Anahat boyutu: | 484.46*284.49*12.5mm |
| Vurgulamak: | 21.5 inçlik LCD ekran 500Nits parlaklık,Yüksek parlaklık LCD ekranı 1920x1080 çözünürlüğü,LVDS bağlantısı garanti ile LCD ekranı |
||
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Panel Boyutu | 21.5" |
| Karar | 1920*1080 |
| Parlaklık | 500 (Tip.) |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Etkin Alan | 476.05*284.49mm (A.A.) |
| Çizelge Boyutu | 484.46*284.49*12.5mm |
| Marka | Rogin |
| Seriler | Yüksek Parlaklık LCD Ekranı |
| Panel Boyutu ((inç) | 21.5 |
| Model | LCMA-RX0215GB25-C050 |
| Parlaklık | 500 |
| Karar | 1920*1080 |
| Etkin Alan | 476.05*284.49 |
| Toplam Boyut | 484.46*284.49*12.5 |
| Görme açısı | 89/89/89/89 |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar