23.8 inç LCD Ekran 1500nits 1920*1080 LCMA-RX0238GB03-Z150 Sert Çevre için
Sertifika
Çin Shenzhen Rogin Electronics Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
—— Kasper Sørensen
Tam renkler, hızlı tepki ve normal düşük sıcaklıkta çalıştırma.
—— Nicole Becker
Kolay monte, geniş sıcaklık aralığı ve parlak ortamlarda olağanüstü görünürlük.
—— Giovanni
—— Lukas Müller
Ben sohbet şimdi
Büyük resim :  23.8 inç LCD Ekran 1500nits 1920*1080 LCMA-RX0238GB03-Z150 Sert Çevre için
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: ROGIN
Model numarası: LCMA-RX0238GB03-Z150
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5
Fiyat: Price is negotiable.
Ambalaj bilgileri: Karton veya Ahşap Kasalar
Teslim süresi: 4-6 hafta
Ödeme koşulları: T/T,L/C
Yetenek temini: Nokta yeterliliği
Açıklama
Adı: 23.8 inçlik LCD ekran Panel Boyutu: 23,8"
Karar: 1920*1080 Parlaklık: 1500 (Tip.)
Çalışma sıcaklığı: -20~70°C Etkin Alan: 527,04*296,46 mm
Anahat boyutu: 550*320*20.1mm
Vurgulamak:
1500nits 23.8 inç LCD ekran
RX0238GB03-Z150 LCD Ekranı
Zorlu Çevre LCD Ekranı
23.8 inç LCD Ekran
Ürün Özellikleri ►
1. Parlaklık özelleştirme700-5000cd/m2.
2. Dış mekan güneş ışığında okunabilir.
3. Düşük güç tüketimi.
4. %85'e kadar yüksek homojenlik.
5. İyi ısı dağılımına sahip alüminyum arka ışık yapısı.
6. -30°C-80°C'ye kadar geniş sıcaklık aralığı.
7. Yüksek darbe direnci ve yüksek kararlılık.
Ürün Uygulaması
1. Otobüs Durağı.
2. Akıllı Şarj İstasyonu.
3. Dış Mekan Elektronik Haber Okuma Panosu.
4. Akıllı Kargo Dolabı.
5. Otomat.
6. Ticari Reklam Makinesi.
7. Gezi Bilgi Sorgulama Makinesi.
8. Topluluk Bilgi Panosu.
23.8 inç LCD Ekran 1500nits 1920*1080 LCMA-RX0238GB03-Z150 Sert Çevre için 0 23.8 inç LCD Ekran 1500nits 1920*1080 LCMA-RX0238GB03-Z150 Sert Çevre için 1 23.8 inç LCD Ekran 1500nits 1920*1080 LCMA-RX0238GB03-Z150 Sert Çevre için 2 23.8 inç LCD Ekran 1500nits 1920*1080 LCMA-RX0238GB03-Z150 Sert Çevre için 3
Özellikler
LCMA-RX0238GB03-Z150
  Marka   Rogin
  Seri   Yüksek Parlaklık LCD Ekran
  Panel Boyutu
  23.8 inç
  Model
  LCMA-RX0238GB03-Z150
  Parlaklık
  1500NITS
  Çözünürlük
  Aktif Alan
  527.04*296.46mm
 Genel Boyut   550*320*20.1mm
  Görüş Açısı
  89/89/89/89
  Arayüz Tanımı
  LVDS (2 ch, 8-bit)
  Arka Işık Tipi   WLED
  Kontrast Oranı
  3000:1
  En Boy Oranı
  16:9
  Dokunmatik Panel   Yok
  Çalışma Sıcaklığı
  -20~70℃
Genel Değerlendirme
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye göre
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdır
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%