|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | Yüksek Parlaklık LCD Ekran Makinesi | Panel Boyutu: | 55" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*1080 | Parlaklık: | 3500 (tip.) |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0~50°C | Aktif Alan: | 1209,6x680,4 mm |
| Anahat Boyutu: | 1235*705,4*56,1 mm | Veri deposu: | 2G |
| ROM: | 16G | Arayüz: | DC12V |
| Sistem: | Android 11 | ||
| Vurgulamak: | 55 inçlik LCD Reklam Makinesi,Full HD LCD reklam ekranı,3500 nit parlaklık LCD reklam çözümü |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seri | Yüksek Parlaklıkta LCD Ekran |
| Panel Boyutu | 55 inç |
| Model | RX0550ZJ02-Z350 |
| Parlaklık | 3500nit |
| Çözünürlük | 1920*1080 (Tam HD) |
| Aktif Alan | 1209.6x680.4mm |
| Genel Boyut | 1235*705.4*56.1mm |
| Sistem | Android 11 (Özelleştirmeyi Destekler) |
| RAM | 2G (Özelleştirmeyi Destekler) |
| ROM | 16G (Özelleştirmeyi Destekler) |
| Kontrast Oranı | 3000:1 |
| Dokunmatik Panel | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~50 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar