|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | Yüksek Parlaklık LCD Ekran Makinesi | Panel Boyutu: | 55" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*1080 | Parlaklık: | 3500 (tip.) |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0~50°C | Aktif Alan: | 1209,6x680,4 mm |
| Anahat Boyutu: | 1235*705,4*56,1 mm | Veri deposu: | 2G(Özelleştirme Desteği) |
| ROM: | 16G(Özelleştirme Desteği) | ||
| Vurgulamak: | 55 inç yüksek parlaklıklı TFT ekranı,Android 11 reklam makinesi,2G+16G LCD ekran makinesi |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seri | Yüksek Parlaklık LCD Ekran |
| Panel Boyutu | 55 inç |
| Model | RX0550ZJ02-Z350 |
| Parlaklık | 3500 nit (Özelleştirmeyi Destekler) |
| Çözünürlük | 1920*1080 (Full HD) |
| Aktif Alan | 1209,6*680,4 mm |
| Genel Boyut | 1235*705,4*56,1 mm |
| RAM/ROM | 2GB+16GB |
| Arka Aydınlatma Tipi | WLED |
| Kontrast Oranı | 3000:1 |
| Dokunmatik Panel | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~50 ℃ |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar