|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | Yüksek Parlaklık LCD Ekran Makinesi | Panel Boyutu: | 55" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*1080 | Parlaklık: | 3500 (tip.) |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0~50°C | Aktif Alan: | 1209,6x680,4 mm |
| Anahat Boyutu: | 1235*705,4*56,1 mm | ||
| Vurgulamak: | 55 inç FHD TFT ekran,yüksek parlaklıkta LCD reklam makinesi,özelleştirilebilir TFT ekran |
||
| Marka | Rogin |
| Seriler | Yüksek Parlaklık LCD Ekranı |
| Panel Boyutu | 55 inç |
| Model | RX0550ZJ02-Z350 |
| Parlaklık | 3500 nit (Kustomlaştırmayı Destekle) |
| Karar | 1920 * 1080 (Tam HD) |
| Etkin Alan | 1209.6 * 680,4 mm |
| Toplam Boyut | 1235 * 705.4 * 56.1 mm |
| Arayüz Tanımı | DC (12V) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 3000:1 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar