|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | Çubuk Tip LCD | Panel Boyutu: | 49,5" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*540 | Parlaklık: | 2000 (Tip.) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ~ 70 ℃ | Aktif Alan: | 1209,6*340,2 mm |
| Anahat Boyutu: | 1233,6*364,2*54 mm | ||
| Vurgulamak: | 49.5 inçlik dış mekan TFT LCD modülü,yüksek parlaklıklı çubuk tipi LCD ekranı,Dijital işaretleme çubuğu LCD modülü |
||
| Marka | Rogin |
| Seri | Çubuk Tipi LCD Ekran (Kesme Çözümü) |
| Panel Boyutu | 49,5 inç |
| Model | LCMA-RX0495TB08-Z200 |
| Parlaklık | 2000 nit (Özelleştirilebilir destek) |
| Çözünürlük | 1920 × 540 |
| Aktif Alan | 1209,6 × 340,2 mm |
| Genel Boyut | 1233,6 × 364,2 × 54 mm |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 kanal, 10-bit) |
| Arka Aydınlatma Tipi | WLED |
| Kontrast Oranı | 1000:1 |
| Dokunmatik Panel | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila 70 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar