|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | Çubuk Tip LCD | Panel Boyutu: | 19,4" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*519 | Parlaklık: | 700 (Tip.) |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0~50 ℃ | Aktif Alan: | 476,6*129 mm |
| Anahat Boyutu: | 503,2*156,2*14,5 mm | Arayüz: | LVDS (2 kanal, 8 bit) |
| Vurgulamak: | Çubuk tipi TFT LCD otomobil ekranı,Araç aygıt kümesinin LCD modülü,Araç gösterge panosu için çubuk tipi LCD |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | Kesme (Bar) Tipi LCD Ekranı |
| Panel Boyutu | 19.4 inç |
| Parlaklık | 700 nit (Kustomlaştırılmış Destek) |
| Karar | 1920 × 519 |
| Etkin Alan | 476.6 × 129 mm |
| Toplam Boyut | 503.2 × 156.2 × 14.5 mm |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 3000:1 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar