|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | Çubuk Tip LCD | Panel Boyutu: | 19.2 |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*359 | Parlaklık: | 500 (tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | -20 ~ 85 ℃ | Aktif alan: | 476,64*89,37 mm |
| Anahat boyutu: | 496*109,2*13,7 mm | Arayüz: | LVDS (2 kanal, 8 bit) |
| Vurgulamak: | 19.2 inçlik çubuk tipi LCD ekran,yüksek sıcaklıklı TFT LCD,Taşıma ekipmanlarının LCD ekranı |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | Çubuk Tipi LCD Ekranı |
| Panel Boyutu | 19.2 inç |
| Model | LCMA-RX0192TB01-C050 |
| Parlaklık | 500 |
| Karar | 1920*359 |
| Etkin Alan | 476.64*89.37mm |
| Toplam Boyut | 496*109.2*13.7mm |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ 85 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar