|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | Çubuk Tip LCD | Panel Boyutu: | 41" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*918 | Parlaklık: | 2100 (Tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | 0 ~ 50 ℃ | Aktif alan: | 940.9*450mm |
| Anahat boyutu: | 967,3*478*45mm | Arayüz: | LVDS (2 kanal, 8 bit) |
| Vurgulamak: | 41 inçlik çubuk tipi LCD ekran,Çubuk tipi TFT 2100nits,1920x918 çözünürlüklü çubuk ekranı |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seri | Çubuk Tipi LCD Ekran |
| Panel Boyutu | 41 inç |
| Modeli | LCMA-RX0410TB01-Z210 |
| Parlaklık | 2100 |
| Çözünürlük | 1920×918 |
| Aktif Alan | 940,9×450 mm |
| Genel Boyut | 967,3×478×45 mm |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 kanal, 8 bit) |
| Arka Işık Türü | WLED |
| Kontrast Oranı | 1200:1 |
| Dokunmatik Panel | Olmadan |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~50°C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar