|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | Çubuk Tip LCD | Panel Boyutu: | 37,8" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*387 | Parlaklık: | 2000 (Tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | 0 ~ 50 ℃ | Aktif alan: | 941.18*190mm |
| Anahat boyutu: | 968.9*218*26.9mm | Arayüz: | LVDS (2 kanal, 8 bit) |
| Vurgulamak: | 37.8 inçlik çubuk tipi LCD ekran,Yüksek parlaklıklı çubuk tipi ekran,1920x387 çözünürlüklü TFT ekranı |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | Çubuk Tipi LCD Ekranı |
| Panel Boyutu | 37.8 inç |
| Model | LCMA-RX0378TL01-C200 |
| Parlaklık | 2000 |
| Karar | 1920×387 |
| Etkin Alan | 941.18x190mm |
| Toplam Boyut | 968.9×218×26.9mm |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1200:1 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar