|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | Kare Tip LCD | Panel Boyutu: | 33" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1900*1900 | Parlaklık: | 1000 (tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | 0 ~ 50 ℃ | Aktif alan: | 698,4*130,95 mm |
| Anahat boyutu: | 628,6*628,6*26,3 mm | Arayüz: | V-by-One 8 şeritli |
| Vurgulamak: | 33.3 inç kare TFT ekranı,İç mekan sergi penceresi ekranı,garanti ile kare LCD ekranı |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seri | Kare Tip LCD Ekran |
| Panel Boyutu | 33 inç |
| Modeli | LCMA-RX0333TL01-C100 |
| Parlaklık | 1000 |
| Çözünürlük | 1900*1900 |
| Aktif Alan | 598,5*598,5 mm |
| Genel Boyut | 628,6*628,6*26,3 mm |
| Arayüz Tanımı | V-by-One 8 şeritli |
| Arka Işık Türü | WLED |
| Kontrast Oranı | 1300:1 |
| Dokunmatik Panel | Olmadan |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~50°C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar