|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | Çubuk Tip LCD | Panel Boyutu: | 28,6" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*540 | Parlaklık: | 500 (tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | 0 ~ 50 ℃ | Aktif alan: | 698,4*196,43 mm |
| Anahat boyutu: | 732*231.6*19.4mm | Arayüz: | LVDS (2 kanal, 8 bit) |
| Vurgulamak: | 28.6 inç Bar Tipi LCD Ekranı,özelleştirilebilir çubuk tipi TFT ekran,reklam makinesi TFT ekran modülü |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | Çubuk Tipi LCD Ekranı |
| Panel Boyutu | 28.6 inç |
| Model | LCMA-RX0286TA01-C050 |
| Parlaklık | 500 |
| Karar | 1920*540 |
| Etkin Alan | 698.4*196.43mm |
| Toplam Boyut | 732*231.6*19.4mm |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 4000:1 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar