|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | Çubuk Tip LCD | Panel Boyutu: | 28" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*360 | Parlaklık: | 1000 (tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | -20 ~ 60 ℃ | Aktif alan: | 698,4*130,95 mm |
| Anahat boyutu: | 729,3*167,3*17,2 mm | Arayüz: | LVDS (2 kanal, 8 bit) |
| Vurgulamak: | 28 Inç Bar Tipi LCD Ekranı,Metro taşımacılığı TFT ekranı,özelleştirilebilir çubuk tipi ekranı |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | Çubuk Tipi LCD Ekranı |
| Panel Boyutu | 28 inç. |
| Model | LCMA-RX0280TA02-C100 |
| Parlaklık | 1000 |
| Karar | 1920×360 |
| Etkin Alan | 698.4×130.95mm |
| Toplam Boyut | 729.3x167.3x17.2mm |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 4000:1 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar