|
Ürün ayrıntıları:
|
| isim: | LCD reklam makinesi | Panel Boyutu: | 43,5" |
|---|---|---|---|
| çözünürlük: | 3840*380 | Parlaklık: | 1000 (tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | 0 ~ 50 ℃ | Aktif alan: | 1095.8*108mm |
| Anahat boyutu: | 1214*147,8*55,2 mm | Arayüz: | V-by-One 8 şeritli |
| Vurgulamak: | 43,5 inç LCD reklam ekranı,bar tipi TFT LCD ekran |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | LCD Reklam Makinesi |
| Panel Boyutu | 43.5 inç |
| Model | LCMA-RX0435ZJ01-C100 |
| Parlaklık | 1000 |
| Karar | 3840×380 |
| Etkin Alan | 1095.8×108mm |
| Toplam Boyut | 1214×147.8×55.2 mm |
| Arayüz Tanımı | V-by-One 8 şerit |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 4000:1 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar