|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | LCD reklam makinesi | Panel boyutu: | 37 " |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*540 | Parlaklık: | 700 (Tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | 0 ~ 50 ℃ | Aktif alan: | 899.712*253.044mm |
| Anahat boyutu: | 914,9*280,9*70 mm | ||
| Vurgulamak: | 37 inçlik TFT LCD reklam makinesi,Çubuk tipi LCD park sistemi,İç mekan dış reklam ekran makinesi |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | LCD Reklam Makinesi |
| Panel Boyutu | 37 inç. |
| Model | LCMA-RX0370ZJ03-C070 |
| Parlaklık | 700 |
| Karar | 1920*540 |
| Etkin Alan | 899.712*253.044mm |
| Toplam Boyut | 914.9*280.9*70mm |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 10 bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar