|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | LCD reklam makinesi | Panel boyutu: | 36.2 " |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*540 | Parlaklık: | 1500 (Tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | 0 ~ 50 ℃ | Aktif alan: | 885,6*280,8 mm |
| Anahat boyutu: | 915,6*279,8*45,7 mm | ||
| Vurgulamak: | 36.2 inçlik LCD reklam makinesi,TFT LCD reklam makinesi Android 9.0,1500 nit parlaklık LCD reklam makinesi |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | LCD Reklam Makinesi |
| Panel Boyutu | 36.2 inç |
| Model | LCMA-RX0362ZJ02-C150 |
| Parlaklık | 1500 |
| Karar | 1920*540 |
| Etkin Alan | 885.6*280.8mm |
| Toplam Boyut | 915.6*279.8*45.7mm |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 10 bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 4000:1 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar