|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | LCD reklam makinesi | Panel boyutu: | 35.6 " |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1900*2160 | Parlaklık: | 500 (tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | 0 ~ 50 ℃ | Aktif alan: | 598,5*680,4 mm |
| Anahat boyutu: | 772*692 mm | ||
| Vurgulamak: | 35.6 inçlik TFT LCD ekranı,Android 9.0 LCD reklam makinesi,İç mekan ticari LCD ekranı |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | LCD Reklam Makinesi |
| Panel Boyutu | 35.6 inç |
| Model | LCMA-RX0356ZJ01-C050 |
| Parlaklık | 500 |
| Karar | 1900*2160 |
| Etkin Alan | 598.5*680.4mm |
| Toplam Boyut | 772*692mm |
| Arayüz Tanımı | V-by-One 8 şerit |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1300:1 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar