|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | LCD reklam makinesi | Panel boyutu: | 32 " |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*1080 | Parlaklık: | 1200 (Tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | 0 ~ 50 ℃ | Aktif alan: | 698,6*394,5 mm |
| Anahat boyutu: | 752*446*36,8 mm | ||
| Vurgulamak: | 32 inçlik LCD reklam makinesi,1200 nitli TFT LCD sipariş makinesi,Dış mekan LCD reklam makinesi |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | LCD Reklam Makinesi |
| Panel Boyutu | 32 inç. |
| Model | LCMA-RX0320ZJ01-Z120 V1 |
| Parlaklık | 1200 |
| Karar | 1920*1080 |
| Etkin Alan | 698.6*394.5mm |
| Toplam Boyut | 752*446*36.8mm |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1300:1 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar