|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | LCD reklam makinesi | Panel boyutu: | 27 " |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*1080 | Parlaklık: | 300 (Tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | 0 ~ 50 ℃ | Aktif alan: | 597,88*336,312 mm |
| Anahat boyutu: | 623,9*367,7*43,3 mm | ||
| Vurgulamak: | 27 inçlik LCD reklam makinesi,1920x1080 çözünürlüklü reklam ekranı,300 nit parlaklıkta LCD ekran |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | LCD Reklam Makinesi |
| Panel Boyutu | 27 inç. |
| Model | LCMA-RX0270ZJ03-C030 |
| Parlaklık | 300 nit |
| Karar | 1920×1080 |
| Etkin Alan | 597.88×336.312 mm |
| Toplam Boyut | 623.9×367.7×43.3 mm |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar