|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | Çubuk LCD Ekran | Panel boyutu: | 28,0" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*360 | Parlaklık: | 1500 (Tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | 0 ~ 50 ℃ | Aktif alan: | 698,4*130,95 mm |
| Anahat boyutu: | 732*165*17,3 mm | ||
| Vurgulamak: | 28 Inç Bar Tipi LCD Ekranı,Havaalanı işaretleri için TFT ekran paneli,1920x360 çözünürlüklü çubuklu LCD panel |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | Çubuk Tipi LCD Ekranı |
| Panel Boyutu | 28 inç. |
| Model | LCMA-RX0280TA03-C150 |
| Parlaklık | 1500 |
| Karar | 1920*360 |
| Etkin Alan | 698.4*130.95mm |
| Toplam Boyut | 732*165*17.3mm |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 4000:1 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar