|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | Çubuk LCD Ekran | Panel boyutu: | 28" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*360 | Parlaklık: | 1000 (tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | 0 ~ 50 ℃ | Aktif alan: | 698,4*130,95 mm |
| Anahat boyutu: | 698,4*167,3*17,2 mm | ||
| Vurgulamak: | 28 inçlik çubuk tipi ekran,1920x360 bar LCD ekranı,1000 nit parlaklık göstergesi |
||
28 İnç Bar Tipi Ekran 1920*360 Destek 1000nit Parlaklık Süpermarket Etiketi
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seri | Bar Tipi LCD Ekran |
| Panel Boyutu | 28 inç |
| Model | LCMA-RX0280TA02-C100 |
| Parlaklık | 1000 |
| Çözünürlük | 1920*360 |
| Aktif Alan | 698.4*130.95mm |
| Genel Boyut | 698.4*167.3*17.2mm |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka Işık Tipi | WLED |
| Kontrast Oranı | 4000:1 |
| Dokunmatik Panel | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~50 ℃ |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar