|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | Çubuk LCD Ekran | Panel boyutu: | 27,8" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*294 | Parlaklık: | 700 (Tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | 0 ~ 50 ℃ | Aktif alan: | 698,4*106,94 mm |
| Anahat boyutu: | 734*143*50mm | ||
| Vurgulamak: | 27.8 inçlik çubuk tipi LCD ekran,Çubuk tipi kesme ekranı 700nits parlaklık,1920x294 çözünürlüklü çubuk tipi ekran |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | Çubuk Tipi LCD Ekranı |
| Panel Boyutu | 27.8 inç |
| Model | LCMA-RX0278TL01-C070 |
| Parlaklık | 700 |
| Karar | 1920*294 |
| Etkin Alan | 698.4*106.94mm |
| Toplam Boyut | 734*143*50mm |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1300:1 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar