|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | Çubuk Tipi LCD Ekran | Panel boyutu: | 19,4" |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*510 | Parlaklık: | 1000 (tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | 0 ~ 50 ℃ | Aktif alan: | 476.64*126.6mm |
| Anahat boyutu: | 495,6*150,7*12 mm | ||
| Vurgulamak: | 19.4 inç LCD ekranı,Açık bar LCD ekranı 1000nits,Yüksek parlaklıklı çubuk tipi LCD |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | Çubuk Tipi LCD Ekranı |
| Panel Boyutu | 19.4 inç |
| Model | LCMA-RX0194TA03-C100 |
| Parlaklık | 1000 |
| Karar | 1920*510 |
| Etkin Alan | 476.64*126.6mm |
| Toplam Boyut | 495.6*150.7*12mm |
| Görme açısı | 89/89/89/89 |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 3000:1 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar