|
Ürün ayrıntıları:
|
| Adı: | LCD reklam makinesi | Panel Boyutu: | 49,5 inç |
|---|---|---|---|
| Karar: | 3840*1080 | Parlaklık: | 700 nit |
| Etkin Alan: | 1209,6*340,2 mm | Toplam büyüklük: | 1239,6*370,2*38 mm |
| Vurgulamak: | 700nits Dijital Reklam Ekranı,Dijital Reklam Ekranı 49.5 inç,Dijital İşaret LCD Reklamcılık 3840*1080 |
||
49.5 inç 3840*1080 700nits Android sistemi yüksek kontrast mesaj gönderme yazılımı
Özellikler- Evet.
LCMA-RX0495ZJ05-C070
| Marka | Rogin |
| Seriler | Ticari ekran makinesi |
| Panel Boyutu | 49.5 inç |
| Model | LCMA-RX0495ZJ05-C070 |
| Makine tipi | Android sistemi, yüksek kontrast, mesaj gönderme yazılımı |
| Parlaklık | 700 nit |
| Güç tüketimi | Specifikasyon sayfasına bağlı olarak |
| Karar | 3840*1080 |
| Etkin Alan | 1209.6*340.2mm |
| Toplam Boyut | 1239.6*370.2*38mm |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1300:1 |
| Görünüm oranı | 16:4.5 |
| Dokunma Paneli | İsteğe bağlı |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar