|
Ürün ayrıntıları:
|
| Adı: | LCD reklam makinesi | Panel Boyutu: | 48 inç |
|---|---|---|---|
| Karar: | 3840*540 | Parlaklık: | 4000 Nit |
| Etkin Alan: | 1209,6*170,1 mm | Toplam büyüklük: | 1239*208*90mm |
| Vurgulamak: | Ticari LCD Reklam Tahtası,48 inçlik LCD Reklam Tahtası,LCD Reklam Tahtası 3840*540 |
||
48 Inç Ticari LCD Reklam Tahtası 3840*540 4000nits
Özellikler- Evet.
LCMA-RX0480ZJ01-Z400
| Marka | Rogin |
| Seriler | Ticari ekran makinesi |
| Panel Boyutu | 48 inç. |
| Model | LCMA-RX0480ZJ01-Z400 |
| Makine tipi | Ekran fonksiyonu |
| Parlaklık | 4000 nit |
| Güç tüketimi | Specifikasyon sayfasına bağlı olarak |
| Karar | 3840*540 |
| Etkin Alan | 1209.6*170.1mm |
| Toplam Boyut | 1239*208*90mm |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1300:1 |
| Görünüm oranı | 16:2.25 |
| Dokunma Paneli | İsteğe bağlı |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar