|
Ürün ayrıntıları:
|
| Adı: | LCD reklam makinesi | Panel Boyutu: | 38 inç |
|---|---|---|---|
| Karar: | 1920*540 | Parlaklık: | 700 nit |
| Etkin Alan: | 919.296*258.55mm | Toplam büyüklük: | 947,4*308,5*105 mm |
| Vurgulamak: | 38 inçlik WLED dokunmatik ekran,WLED dokunmatik ekran 1920*540,Dijital İşaret Reklamı |
||
38 Inch WLED Dokunmatik Ekran 1920*540 Dijital Tabela Ekranı Reklam
Özellikler- Evet.
LCMA-RX0380ZJ02-C070
| Marka | Rogin |
| Seriler | Ticari ekran makinesi |
| Panel Boyutu ((inç) | 38 |
| Model | LCMA-RX0380ZJ02-C070 |
| Makine tipi | Android sistemi, yüksek kontrast, mesaj gönderme yazılımı |
| Parlaklık | 700 nit |
| Güç tüketimi (W) | 44 W |
| Karar | 1920*540 |
| Etkin Alan | 919.296*258.55mm |
| Toplam Boyut | 947.4*308.5*105mm |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 3000:1 |
| Görünüm oranı | 16:4.45 |
| Dokunma Paneli | İsteğe bağlı |
| Çalışma sıcaklığı | -10~70°C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar