|
Ürün ayrıntıları:
|
| Adı: | Dijital reklam ekranı | Panel Boyutu: | 32" |
|---|---|---|---|
| Karar: | 1920*1080 | Parlaklık: | 4000 Nit |
| Etkin Alan: | 698,4*392,85 mm | Toplam büyüklük: | 732*431.3*85mm |
| Vurgulamak: | 32 inçlik dijital reklam ekranı,Dijital Reklam Ekranı 4000 nit,Reklam için büyük LCD ekranı |
||
32 inç 1920*1080, 4000nits, 0-50°C Ekran fonksiyonu
Özellikler- Evet.
LCMA-RX0320ZJ03-Z400
| Marka | Rogin |
| Seriler | Ticari ekran makinesi |
| Panel Boyutu | 32 inç. |
| Model | LCMA-RX0320ZJ03-Z400 |
| Makine tipi | Ekran fonksiyonu |
| Parlaklık | 4000 |
| Güç tüketimi | 144W |
| Karar | 1920*1080 |
| Etkin Alan | 698.4*392.85mm |
| Toplam Boyut | 732*431.3*85mm |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1300:1 |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Dokunma Paneli | İsteğe bağlı |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar