|
Ürün ayrıntıları:
|
| Adı: | LCD reklam makinesi | Panel Boyutu: | 29,6 inç |
|---|---|---|---|
| Karar: | 1920*760 | Parlaklık: | 2000 nit |
| Etkin Alan: | 698,4*276,5 mm | Toplam büyüklük: | 735,5*309,95*45 mm |
| Vurgulamak: | 29.6 inçlik LCD Reklam Ekranları,LCD Reklam Ekranları 1920*760,LCD Reklam Tahtası 2000nits |
||
29.6 inçlik LCD Reklam Ekranları 1920*760 LCD Reklam Tahtası 2000nits
Özellikler- Evet.
LCMA-RX0296ZJ02-C200
| Marka | Rogin |
| Seriler | Ticari ekran makinesi |
| Panel Boyutu ((inç) | 29.6 inç |
| Model | LCMA-RX0296ZJ02-C200 |
| Makine tipi | Ekran fonksiyonu |
| Parlaklık | 2000 nit |
| Güç tüketimi | 75W |
| Karar | 1920*760 |
| Etkin Alan | 698.4*276.5mm |
| Toplam Boyut | 735.5*309.95*45mm |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1400:1 |
| Görünüm oranı | 16:6.33 |
| Dokunma Paneli | İsteğe bağlı |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar