|
Ürün ayrıntıları:
|
| Adı: | Dijital Reklam Ekranları | Panel Boyutu: | 21,5" |
|---|---|---|---|
| Karar: | 1920*1080 | Parlaklık: | 5000 nit |
| Etkin Alan: | 476,64*268,11 mm | Toplam büyüklük: | 509.33*297.75*65mm |
| Vurgulamak: | 21.5 Inç Dijital Reklam Ekranları,Dijital Reklam Ekranları 1920*1080,Dijital Reklam Ekranları 5000 nit |
||
21.5 inç 1920*1080, 5000nit, Android sistemi, yüksek kontrast, Mesaj gönderme yazılımı
Özellikler- Evet.
LCMA-RX0215ZJ08-Z500
| Marka | Rogin |
| Seriler | Ticari ekran makinesi |
| Panel Boyutu | 21.5 inç |
| Model | LCMA-RX0215ZJ08-Z500 |
| Makine tipi | Android kartı ile |
| Parlaklık | 5000 |
| Güç tüketimi | 127 W |
| Karar | 1920*1080 |
| Etkin Alan | 476.64*268.11mm |
| Toplam Boyut | 509.33*297.75*65mm |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Dokunma Paneli | İsteğe bağlı |
| Çalışma sıcaklığı | -20~85°C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar