|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | LCD reklam makinesi | Panel boyutu: | 32 " |
|---|---|---|---|
| Çözünürlük: | 1920*1080 | Parlaklık: | 4000 (Tip.) |
| Çalışma sıcaklığı.: | 0 ~ 50 ℃ | Aktif alan: | 698,4*392,85 mm |
| Anahat boyutu: | 732*431.3*85mm | ||
| Vurgulamak: | 32 inçlik LCD reklam ekranı,4000nits açık hava LCD makinesi,TFT LCD sipariş ekranı |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seriler | LCD Reklam Makinesi |
| Panel Boyutu | 32 inç. |
| Model | LCMA-RX0320ZJ03-Z400 |
| Parlaklık | 4000 nit |
| Karar | 1920×1080 |
| Etkin Alan | 698.4×392.85mm |
| Toplam Boyut | 732×431.3×85 mm |
| Arayüz Tanımı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Kontrast oranı | 1300:1 |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar