|
Ürün ayrıntıları:
|
| İsim: | Kare LCD Panel | Panel boyutu: | 35,6 inç |
|---|---|---|---|
| Parlaklık: | 500 nit | Çözünürlük: | 950*1080 |
| Aktif alan: | 598,5*680,4 mm | Genel boyut: | 628,6*711*25,3 mm |
| Vurgulamak: | Yüksek Kontrastlı Çeyreği LCD Panel,Karesi LCD Panel 35.6 Inç,Çapraz LCD Panel 500nit |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seri | Kare LCD Ekran |
| Panel Boyutu | 35.6 inç |
| Model | LCMA-RX0356ZJ02-C050 |
| Parlaklık | 500 nit |
| Güç Tüketimi | 34W |
| Çözünürlük | 950×1080 |
| Aktif Alan | 598.5×680.4mm |
| Genel Boyut | 628.6×711×25.3mm |
| Arka Işık Türü | WLED |
| Kontrast Oranı | 1300:1 |
| En Boy Oranı | 8:9 |
| Dokunmatik Panel | İsteğe Bağlı |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~50℃ |
İlgili kişi: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar